Czerwiec to nie tylko czas zajęć, zaliczeń i egzaminów, ale także okazja do wspólnego spędzania czasu poza murami uczelni. Dlatego społeczność Filii Uniwersytetu w Białymstoku w Wilnie wybrała się na spływ kajakowy malowniczą rzeką Merkys (Mereczanka).
Była to chwila wytchnienia od akademickich obowiązków oraz możliwość spędzenia czasu razem w otoczeniu przyrody. Wspólne pokonywanie kolejnych kilometrów, rozmowy i dobra atmosfera po raz kolejny pokazały, że uczelnia to nie tylko nauka, ale przede wszystkim ludzie, relacje i doświadczenia, które budują naszą społeczność.
Oprócz spływu kajakowego uczestnicy mogli spróbować również bardziej wymagających aktywności, takich jak chodzenie po szkle czy stanie na gwoździach.
W ramach naszego serwisu www stosujemy pliki cookies zapisywane na urządzeniu użytkownika w celu dostosowania zachowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkownika oraz w celach statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności Uniwersytetu w Białymstoku. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.