KNSE im. Friedricha Augusta von Hayeka

Lista-członków

Koło Naukowe Studentów Ekonomii im. Friedricha Augusta von Hayeka to organizacja studencka założona w 2008 r w Filii Uniwersytetu w Białymstoku. Głównym celem Koła jest promocja i poszerzanie wiedzy ekonomicznej wśród jego uczestników i sympatyków. Obszary zainteresowania Koła są związane z szeroko pojętymi tematami ekonomicznymi, takimi jak np.: makroekonomia, mikroekonomia, metody ilościowe, społeczna odpowiedzialność biznesu, psychologia wyboru konsumenta, modele biznesowe przedsiębiorstw, zarządzanie zasobami ludzkimi oraz inne zgłoszone przez studentów, a mieszczące się w obszarze szeroko rozumianej ekonomii, a także zarządzania.

Po dwuletniej przerwie w działaniu w  marcu 2024 r. nastąpiła reaktywacja prac naszego Koła. W ramach naszej działalności chcemy spotykać się i dyskutować nad szeroko pojętymi, interesującymi nas problemami ekonomicznymi. W związku z tym będą organizowane spotkania z wykładowcami,  z osobami ze świata ekonomii czy szkolenia. Członkowie Koła będą mieli możliwość zgłaszania różnych pomysłów do realizacji w ramach prowadzonej działalności, a także uczestniczenia w konferencjach studenckich.

Jeśli interesują Cię zagadnienia ekonomiczne i chcesz poszerzyć swoje horyzonty w tym obszarze oraz spotkać nowe, ciekawe osoby i realizować się aktywnie, to zapraszamy do Nas!

Spotkania naszego Koła odbywają się jeden - dwa razy w miesiącu (ewentualnie częściej w zależności od potrzeb) we środy o godzinie 13.30 na Wydziale Ekonomiczno-Informatycznym Filii UwB w Wilnie, s. 401 lub online przez Teams'y (w dogodnych terminach pasujących dla większości osób).

Jesteśmy już po pierwszym zebraniu i obecnie przygotowujemy się Studenckiej Konferencji Naukowej „Statystyka na co dzień", organizowanej przez Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej. Więcej o konferencji pod adresem: https://wiz.pb.edu.pl/nauka-i-badania/konferencje-i-seminaria/iskn-statystyka/

Zapraszamy serdecznie chętnych studentów do współpracy:)