UWAGA! Rekrutacja studentów do mieszanego programu intensywnego – BIP (Blended Intensive Programme) Erasmus+

19.01.2024

Poniżej znajduje się informacja o BiP (Blended Intensive Programme) organizowanym w University of Trento. W rekrutacji nie mogą brać udział studenci pierwszego roku (oprócz studentów pierwszego roku studiów magisterskich na kierunku Ekonomia).

Aplikować należy bezpośrednio do uczelni partnerskiej, ale aby student mógł zgłosić się powinien złożyć wydrukowany, wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy bezpośrednio do Koordynatora Programu Erasmus+ mgr Stanisława Pilżysa lub do Kierownika Dziekanatu.

Kalendarz i etapy rekrutacji:

1. przyjmowanie formularzy zgłoszeniowych do 30 stycznia (do godziny 18.30 czasu litewskiego)
  2. rozmowa kwalifikacyjna- termin zostanie ustalony indywidualnie z każdym kandydatem

po pozytywnym przejściu powyższych etapów

1. student będzie mógł samodzielnie aplikować do uczelni partnerskiej- Deadline: January 31st, 2024

Poniżej informacja dotycząca BiP z uczelni partnerskiej

(...)

We are happy to announce and invite your students to participate in the Blended Intensive Programmes organized at the University of Trento during Spring 2024.
Your students will have the opportunity to engage in real life problems, find creative solutions and gain relevant skills for their future in an international environment in contact with business companies and public organizations.

Here is the programme of each BIP organized according to the Erasmus+ rules: a combination of physical mobility (5 days) and virtual activities awarding a minimum of 3 ECTS:

SOI-128 Ch.1-Engaging with the future

SOI-130 Ch.3-Back to the Future!

Application "SOI admission apply 2023/24 - S2 - New Appls" at https://webapps.unitn.it/Apply/it/Web/Home/serv-studenti

Deadline: January 31st, 2024

(...)

Formularz zgłoszeniowy można ściągnąć tutaj- link.

Bardziej szczegółową informację o wyjazdach BiP (dostępność środków na dane wyjazdy, itd.) posiada Dział Współpracy Międzynarodowej UwB.

Ostatnia aktualizacja informacji: 2024-01-19