Rekrutacja studentów i doktorantów UwB do udziału w Blended Intensive Program - BIP

22.12.2023

Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, wspólnie z organizatorem programu – Alexandru Ioan Cuza University of Iași, Rumunia, zaprasza wszystkich studentów i doktorantów Uniwersytetu w Białymstoku do udziału w krótkoterminowym programie mieszanym (Blended Intensive Program - BIP) pod nazwą "Go Digital in Law. Legal Perspectives on the Internet. Legal Innovation, Legal Tech and New Technologies. Winter Legal Exhibition".

Projekt obejmuje:

• zajęcia on-line w terminie: od 05/02/2024 do 11/02/2024,
  • pobyt za granicą w terminie: od 14/02/2024 do 18/02/2024,
  • zajęcia on-line w terminie: od 19/02/2024 do 25/02/2024.

W związku z okresem świąteczno-noworocznym, kandydaci proszeni są o przesłanie skanu formularza na adres law.outgoing@uwb.edu.pl w terminie do 3 stycznia 2024 r. oraz późniejsze dostarczenie oryginału na rozmowę kwalifikacyjną, która odbędzie się 9 stycznia 2024 r. o godz. 9:00 w sali 320.

Formularz zgłoszeniowy oraz formularz uzupełniający informacje rekrutacyjne powinny zostać wypełnione elektronicznie, podpisany (odręcznie lub podpisem kwalifikowanym). W rubryce „e-mail” należy wpisać wyłącznie e-mail studencki. Studenci zobowiązani są też wypełnić dokument uzupełniający informacje rekrutacyjne, załączony poniżej.

Szczegółowe informacje na temat zasad kwalifikacji oraz finansowania wyjazdu znajdują się na stronie: https://prawo.uwb.edu.pl/wspolpraca/wspolpraca-zagraniczna/erasmus/rekrutacja.