Rekrutacja studentów do projektu BIP "Cybersecurity Strategies in the Era of Artificial Intelligence"

14.12.2023

Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, wspólnie z organizatorem programu – Babes-Bolyai University, Rumunia, zaprasza wszystkich studentów Uniwersytetu w Białymstoku do udziału w krótkoterminowym programie mieszanym (Blended Intensive Program - BIP) pod nazwą "Cybersecurity Strategies in the Era of Artificial Intelligence". Projekt obejmuje część wirtualną oraz krótkoterminowy wyjazd do Rumunii w dniach 20 – 24 maja 2024 r.

Formularz zgłoszeniowy powinien zostać wypełniony elektronicznie, podpisany oraz złożony u właściwego Koordynatora w terminie do 17 grudnia 2023 r. W rubryce „e-mail” należy wpisać wyłącznie e-mail uniwersytecki.

Szczegółowe informacje na temat zasad kwalifikacji oraz finansowania wyjazdu znajdują się na stronie: https://prawo.uwb.edu.pl/wspolpraca/wspolpraca-zagraniczna/erasmus/rekrutacja