Rekrutacja BIP- Polytechnic Institute of Bragança (Portugalia)

Rekrutacja BIP- Polytechnic Institute of Bragança (Portugalia)

Rekrutacja studentów do mieszanego programu intensywnego – BIP (Blended Intensive Programme) Erasmus+

Poniżej znajduje się informacja o BiP (Blended Intensive Programme) organizowanym w Polytechnic Institute of Bragança.

(...)

We would like to invite your students to participate in the BIP "Challenge Based Innovation" (6 ECTS)

Calendar: Virtual component starting 01/04/2024, ending 28/06/2024. Physical component starting 03/06/2024, ending 07/06/2024. Contents: Team building. Analysis and study of the selected challenge. Teamwork. Discussion of ideas (brainstorming). Rapid prototyping and prototype evaluation. Innovation. The value proposition for different stakeholders. Solution validation. Pitch/Selling. Creation of value proposition for the end user.

The applications are open here https://surveys.ipb.pt/index.php/925195?newtest=Y&lang=en until 8th of March.

(...)

Aplikować należy bezpośrednio do uczelni partnerskiej, ale aby student mógł zgłosić się powinien złożyć wydrukowany, wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy bezpośrednio do Koordynatora Programu Erasmus+ lub do Kierownika Dziekanatu.

Kalendarz i etapy rekrutacji:

1. przyjmowanie formularzy zgłoszeniowych do 7 marca (do godziny 13.00 czasu litewskiego) (UWAGA! Przedłużono czas przyjmowania formularzy zgłoszeniowych- do godziny 17.30 czasu litewskiego)
  2. rozmowa kwalifikacyjna- termin zostanie ustalony indywidualnie z każdym kandydatem

po pozytywnym przejściu powyższych etapów

1. student będzie mógł samodzielnie aplikować do uczelni partnerskiej- Deadline: January 31st, 2024

Więcej informacji o powyższym można znaleźć tutaj- www.ipb.pt/bip

Formularz zgłoszeniowy można ściągnąć tutaj- link.

Bardziej szczegółową informację o wyjazdach BiP (dostępność środków na dane wyjazdy, itd.) posiada Dział Współpracy Międzynarodowej UwB.

Data aktualizacji ogłoszenia: 4 marca 2024