Ruszyły Targi Studia 2018

08.02.2018

Uroczystego otwarcia Targów dokonał Premier Litwy Saulius Skvernelis, który poźniej zwiedzał stoiska uczelni litewskich, w tym przystanął przy naszym stoisku i rozmawiał z Dziekan Wydziału dr hab. Mieczysławą Zdanowicz …po polsku. Pytał o liczbę studentów, problemy, bardzo mile się uśmiechał do naszych studentów. Wizyta Premiera na stoisku Wydziału Ekonomiczno-Informatycznego w Wilnie Uniwersytetu w Białymstoku sprawiła ogromną przyjemność wszystkim zebranym. Zaraz po Premierze mieliśmy kolejnego gościa – odwiedziła nas Pani Urszula Doroszewska, Ambasador RP na Litwie oraz dyrektor Instytutu Polskiego w Wilnie Marcin Łapczyński. Ale najbardziej nas cieszyły wizyty uczniów wraz z nauczycielami szkół polskich na Litwie. Niektóre szkoły, co nas niezmiernie cieszy, zaprosiły nas do odwiedzin ponownie. Targi trwają do 10 lutego, zapraszamy! Stoisko naszego Wydziału w Sali 5!

Biuro Karier i Promocji