Obóz integracyjny dla studentów I roku

29.09.2017

Już drugi rok z rzędu Filia Uniwersytetu w Białymstoku w Wilnie wraz z Kołem Naukowym Studentów Europeistyki im. Roberta Schumana zorganizowała obóz integracyjny dla studentów 1 roku „Fux’y”. 22 września 2017 r. studentów pierwszego roku przewitała Pani Dziekan Mieczysława Zdanowicz i po rozmowie oraz miłych słowach motywacyjnych, studenci wraz ze swoimi kuratorami udali się do Skubetów, gdzie odbyła się główna część imprezy.

Kuratorami na kierunku europeistyka zostały Ania Gigilewicz oraz Natalia Karnyszowa, ekonomii Robert Markowski i Krzysztof Jakowicz, zaś informatyki Krzysztof Tankeliun. Opiekunami byli mgr Jerzy Lewko oraz mgr Robert Aliukonis.

Kuratorzy zorganizowali wesołe i energiczne zabawy oraz konkursy poznawcze, podczas których uczestnicy poznali się oraz zaprzyjaźnili się. Wieczór spędzono śpiewając pod dźwięk gitary, a następnego dnia studenci wrócili autokarem do Wilna.

Justyna Tupikowska