Nowe władze (2024-2028)

1 września 2024 roku rozpoczęła się nowa kadencja władz dziekańskich Filii Uniwersytetu w Białymstoku w Wilnie. Funkcje objęły:

• Dziekan Filii UwB w Wilnie – Dr hab. Urszula Wróblewska, prof. UwB.
  • Prodziekan ds. Studenckich i Dydaktyki – Dr Elżbieta Majewska.
  • Prodziekan ds. Rozwoju i Umiędzynarodowienia – Dr Małgorzata Wenclik.

Nowe władze, które rozpoczęły swoją kadencję na lata 2024-2028, planują kontynuować dotychczasowe działania mające na celu umacnianie pozycji Filii jako prestiżowej jednostki akademickiej w regionie, a także wprowadzać nowe inicjatywy związane z umiędzynarodowieniem oraz rozwojem naukowym.