Lider 2023

W dniach 12-14 maja na Mazurach w Ośrodku Wczasowym Ostrów Pieckowski odbył się Wyjazd Szkoleniowo-Integracyjny ,,LIDER 2023”. Organizatorami trzydniowego wydarzenia były Rady Samorządów Studenckich Wydziału Prawa, Wydziału Filologicznego, Wydziału Nauk o Edukacji oraz Filii UwB w Wilnie.

Bycie studentem to nie tylko nauka, dlatego podczas wyjazdu uczestników czekały ciekawe zajęć, których celem było poszerzenie wiedzy z różnych dziedzin i światopoglądu. Oprócz zajęć wyjazd obejmował moc zabawy, rozrywki i wrażeń w towarzystwie studentów naszej Uczelni.

Głównym założeniem projektu było budowanie społeczności akademickiej oraz kreacja przyszłych liderów społecznych poprzez realizację szkoleń oraz gier symulacyjnych.

Liczne grono studentów Filii UwB w Wilnie wzięło udział w wydarzeniu.