Konferencja SNPL 2024 – zaproszenie

Stowarzyszenie Naukowców Polaków Litwy ma zaszczyt zaprosić na

XI Międzynarodową Interdyscyplinarną Konferencję Naukową pt.
Miejsce Litwy i Polski w procesach integracji (dezintegracji) regionalnej i euroatlantyckiej – postępy, wyzwania, perspektywy

która odbędzie się w dniach 23–25 maja 2024 r.
w Ambasadzie Rzeczypospolitej Polskiej (ul. Šv. Jono 3) oraz
w Domu Kultury Polskiej w Wilnie (ul. Naugarduko 76)

Język konferencji: polski i litewski (tłumaczenie symultaniczne)

Partnerzy konferencji: Katedra Międzynarodowych Stosunków Ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego, Filia Uniwersytetu w Białymstoku w Wilnie, czasopismo Uniwersytetu Warszawskiego „Przegląd Europejski”, Wydział Prawa Uniwersytetu Wileńskiego, Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, Centrum Naukowo-Badawcze: Polska-Ukraina, Akademia WSB, Dom Kultury Polskiej w Wilnie (DKP), Center for Constitutionalism and Human Rights, Instytut Nauk Prawnych Uniwersytetu Zielonogórskiego, Europejska Federacja Polonijnych Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych.

WIĘCEJ INFORMACJI