Spotkanie z przedstawicielami organizacji oferującymi praktyki

1 marca w Filii UwB w Wilnie odbyło się spotkanie z Panem Leonardem Jakubėnasem prezesem stowarzyszenia ,,Baltic and Polish Business Association” i dyrektorem instytucji publicznej ,,Baltic media center“  oraz Markiem Zinkiewiczem Kierownikiem Zagranicznego Biura Handlowego.

Przedstawiciele organizacji zaprezentowali możliwości odbycia praktyk zawodowych dla studentów kierunków: ekonomia, informatyka oraz europeistyka. Omówili korzyści płynące z praktyki oraz wyzwania, z jakimi mogą się one wiązać. Dodatkowo, wspomnieli o szansach na rozwój ścieżki zawodowej już na etapie praktyki. Studenci aktywnie uczestniczyli w dyskusji i zadawali interesujące pytania.